Şartlar Ve Koşullar

This post is also available in: English (İngilizce)

Hizmete erişiminiz ve hizmeti kullanmanız, bu koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız koşuluna bağlıdır. Bu koşullar, hizmete erişen veya hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya hizmeti kullanarak bu koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, hizmete erişemeyebilirsiniz.

 

Fikir Haklar

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri, Unigrup ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve olmaya devam edecektir.

 

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya Unigrup’a ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir. Unigrup, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Ayrıca Unigrup’un üzerinde ya da aracılığıyla sunulan bu tür web sitelerinde hizmetlerde bulunan, bunlarla sağlanan ürün veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir kayıptan doğrudan veya dolaylı yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını, gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Son Verme

Şartları ihlal ederseniz, sınırlama olmaksızın herhangi bir nedenle, önceden haber vermek veya yükümlülük altına girmeksizin hizmetimize erişiminiz derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz. Şartların, fesihleri gereği sona ermesi gereken tüm hükümler, sınırlama olmaksızın mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere fesihten sonra da devam eder.

 

Feragatname

Hizmetimizi kullanımızın tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet, ‘’OLDUĞU GİBİ’’ ve ‘’MEVCUT OLDUĞU GİBİ’’ esasına göre sunulmaktadır. Hizmet, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans akışı gibi zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla açık veya zımni herhangi bir garanti vermez.

 

 

Geçerli kanun

Bu koşullar, yasalar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getiremememiz, bu haklardan feragat ettiği anlamına gelmez. Bu şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu şartların geri kalan hükümleri geçerli kalacaktır. Bu koşullar, hizmetimizle ilgili aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve hizmetle ilgili aramızda sahip olabileceğimiz önceki sözleşmelerin yerine geçer ve bunların yerini alır.

 

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bir revizyon gerekliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden önce en az 30 gün önceden bildirimde bulunmaya çalışacağız.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, hizmeti kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederiz.

 

Bize Ulaşın

Bu şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

 

Sosyal Paylaşım